Správy, rady a tipy

VÝSTAVA MCE 2018 MILÁNO

                     

Náš dlhoročný partner - výrobca našich expanzných nádob CIMM nás milo prekvapil. Ako vďaku za dlhoročnú spoluprácu, takmer 15 rokov, nás ocenil nádhernou plaketou. Okrem toho sme mali možnosť predstaviť Vám popri sérii ACS a ERE aj navnovšiu sériu SOLAR. Táto séria expanzných nádob určená pre solárne systémy je už dostupná na našom sklade.

         

Ďakujeme za milé prekvapenie!   


VÝSTAVA MCE 2018 MILÁNO

                     

 

Ďalšou spoločnosťou na výstave bol náš partner pre výrobu našich filtrov TRAPPEX. 

So spoločnosťou  TRAPPEX LTD sme predstavili 3. generáciu magnetických filtrov s oddelenými pripojeniami, ktoré už máme dostupné na našom centrálnom sklade v Dunajskej Strede. V budúcnosti naskladníme aj chémiu TRAPPEX, tj tzv. PROTECTOR a CLEANSER.

 


VÝSTAVA MCE 2018 MILÁNO

                     

V dňoch od 13.03.-16.03. 2018 sa naša spoločnosť zúčastnila najväčšej tohoročnej medzinárodnej výstavy MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018 v Miláne. Boli sme prítomný na stánkoch našich  dodávateľov, konkrétne výrobcov CIMM, TRAPPEX, TESY, ktoré naša spoločnosť QUADROFLEX u nás reprezentuje.  Naši odberatelia, ako návštevníci mali možnosť sa s nami stretnúť na stánkoch, kde sme im predstavili výrobky vyvinuté na základe najnovších trendov a úrovne vedy a techniky.

Na stánku spoločnosti TESY ste mali možnosť oboznámiť sa s najnovším elektrickým ohrievačom vody novej generácie s názvom BELLISLIMO (skratka dvoch slov: bellissimo- v preklade prekrásny, slim - v preklade štíhly). Už z názvu vyplýva, že sa bude jednať o el. ohrievač vody, vyvinuté pre úsporu priestoru v miestnosti, kde je ohrievač umiestnený. Ohrievač bude mať variabilné umiestnenie, tj vertikálne ale aj horizontálne. Európsky dizajn od dizajnového štúdia PININFARINA, presvedčí svojou eleganciou, zaoblenými tvarmi bokov a centrálne riešeným zrkadlovým digitálnym displayom v podobe tenkej čiary cez celý ohrievač. Tento moderný elektrický ohrievač, bude prístupný v objemoch od 30 do 100 litrov. Veríme že technické riešenie dvoch navzájom prepojených úzkych nádrží umiestnených vedľa seba, funkcia SMART, SMART WiFi (známe z ohrievača MODECO CLOUD a konvektorov CN03 a CN04 WiFi) a všetky bezkonkurenčné technické patentované riešenia charakteristické pre všetky ohrievače vody od TESY, urobia z tohto výrobku najžiadanejší ohrievač vody v daných objemoch a cenovej kategórii. Nechajme sa prekvapiť. Sledujte našu stránku!

Ďalšou novinkou je tepelné čerpadlo TESY s triedou energetickej účinnosti A+. Tepelné čerpadlá sú už prístupné v 4 prevedeniach: s výmenníkom pre externý zdroj tepla, bez výmenníka a obe prevedenia v objeme 200 a 260 litrov. Bližšie informácie si prečítajte na našej stránke v stati tepelné čerpadlá.

Ďalšou novinkou sú ohrievače vody objemu 150 a 200 litrov s menom Maxeau, v prevedení s mokrou špirálou, ale aj ako suchý ohrev, tj keramická špirála v ochrannom puzdre.  

Onedlho do nášho sortimentu zaradíme aj elektrické konvektory s najvyššou konvenciou vzduchu série CN 04, ktorá sa líši od už dostupnej série CN03 tým, že má o funkciu viacej, čo je funkcia otvoreného okna alebo dvier. Znamená to, že ako náhle snímač teploty s presnosťou 0,1°C zaregistruje rozdiel teploty miestnosti v krátkom čase vypne ohrev. Ak sa teplota v miestnosti stabilituje automaticky sa ohrev zapne späť a bude konvektor bude vykurovať miestnosť až do dosiahnutia nastavenej teploty na digitálnom displayi.     


TESY BiLIGHT najnovšia séria elektrických ohrievačov vody


ISH FRANKFURT 2017

V dňoch od 14.-18. marca sa naša spoločnosť zúčastnila medzinárodného veľtrhu vykurovania ISH Frankfurt 2017, ako výhradný zastupca najdynamickejšie sa rozvíjajúceho koncernu TESY Ltd- výrobcu ohrievačov vody, zásobníkov a elektrických konvektorov. Spoločnosť predstavila najmä svoj najnovší výrobok - ohrievač vody MODECO CLOUD. Tento výrobok nielenže má tzv. suchý ohrev (keramické ohrevné teleso nemá kontakt s vodou), ale má aj rychloohrev a po stiahnutí mobilnej aplikácie bez poplatku, je ho možné riadiť na diaľku, ako aj sledovať a vyhodnocovať si spotrebu elektrickej energie na daný interval. Aplikácia pritom umožňuje nastaviť týždenný program po dňoch a dokonca v rámci konkrétneho dňa, aj 3 rôzne režimy ohrevu. Tento typ riadenia ohrievača je veľmi výhodný najmä pre jeho možnosť zmeniť program prípravy teplej vody, ktorý si ohrievač sám vytvoril podľa spotreby počať týždňa a dňa. (náhla zmena potreby teplej vody, ktorá je Vám vopred známa min do 1,5 hod pred odberom ohriatej vody). Veríme, že tento nový, revolučný model ohrievača a jeho spôsobu riadenia, Vám prinesie do Vašich domov úplne novú, vyššiu úroveň využívanie tohto zariadenia pre Váš komfort.

MODECO CLOUD - nová úroveň komfortu ! 


AQUATHERM NITRA 2017

V dňoch 7.-10. Februára 2017 sa naša firma QUADROFLEX s.r.o. zúčastnila výstavy Aquatherm Nitra. V krátkosti sme sa Vám snažili predstaviť celkový prierez našim najnovším sortimentom. Ohrievače vody zn QUADROFLEX, SIWELL a TESY, ako aj kotlová technika BIASI sú výsledkom posledného vývoja v tejto oblasti. Výrobca TESY je jedným z najväčších výrobcov v Európe, ktorý v posledných rokov zaznamenal najdynamickejší rast v trhovom podiely, ako aj kvalite a inováciách svojich výrobkov. Výrobca plynových kotlov BIASI s tradíciou už od roku 1930, neustále vyvíja nové produkty. Najnovším výsledkom ich práce je napr inovovaný výmenník s vysokým prietokom (Vám známi z kotlov najvyššej cenovej kategórie) a plynový závesný kotol BIASI TURBO, ktorý už dnes má certifikát na pripojenie odvodu spalín do združených komínov bytových domov. Pre viac informácií prosím kliknite na stať "PRODUKTY".

Ďakujeme