Aquatherm Nitra 2019

QUADROFLEX na výstave AQUATHERM NITRA 2019

Naša firma QUADROFLEX sa aj v tomto roku zúčastnila na medzinárodnom veľtrhu AQUATHERM NITRA 2019. Na ešte väčšej ploche, ako naposledy, predstavila svojim verným, ale aj novým a potencionálnym zákazníkom, nové modely ohrievačov vody pod názvom TESY Bellislimo, ktoré predstavujú absolútnu špičku týchto zariadení. Príchod tejto novej revolučnej rady bol samozrejme patrične oslávený krstinami malou pozornosťou aj pre návštevníkov. O modeloch, ako aj technických vymoženostiach tejto najnovšej sériovej rady plochých ohrievačov, sa dočítate na našej stránke.

Ďalšími novinkami boli konvektory TESY v širokej škále, prevedení a dizajnu. Magnetom pre záujemcov bol dizajnový elektrický krb TESY WEF s vernou pohyblivou reprodukciou horenia plameňa.

V sortimente plynových závesných kotlov zn. BIASI, boli novinkou prevedenia so zabudovaným zásobníkom pod menom INNOVIA MAX PLUS s modulačným pomerom 1:10 , nový „TURBO“ kotol pod menom RECUPERA DGT Nox v prevedení S (kombi) a SV (možnosť ext. zásobníka), nový komínový kombi kotol BASIVA DGT Nox s výkonom 24 a 28kW. Tak ako všetky kotle BIASI aj nové modely sú vybavené nehlučným vysoko prietokovým nerezovým výmenníkom BIASI.  

Návštevníci tiež mohli vidieť už známe dizajnové nepriamo ohrievané zásobníky s hornými vývodmi pod plynové kotle, zásobníky QUADROFLEX BCH, BCO, ako aj solárny zásobník QF 2 300.

V neposlednom rade boli súčasťou expozície aj tradičné modely závesných a stacionárnych plynových ohrievačov vody QUADROFLEX, ktoré plne nahradzujú bývalí sortiment firmy, ktorý bol známy pod menom QUADRIGA.

Expanzné nádoby CIMM, ako aj magnetické filtre TRAPPEX sú tradičným a obľúbeným sortimentom, ktorý reprezentujeme na našom trhu.

Nové produkty v našom sortimente sa už na výstave tešili veľkej obľube a uznaniu. 

Ďakujeme všetkým návštevníkom za ich pozornosť a čas a tešíme sa na spoluprácu v blízkej budúcnosti!

TEAM QUADROFLEX