Predstavujeme značky

Našim cieľom je priniesť klientom kvalitné, dostupné a rokmi overené riešenia pod slovenskými značkami Qadroflex, Siwell a ďalšími zahraničnými výrobcami, ktorí patria k popredným dodávateľom mechanizmov v oblasti vykurovania úžitkovej vody a dodávky tepla do domácností. Zoznámte sa s produktami, ktoré trvalo zlepšujú kvalitu vášho života a bývania.

Spoločnosť je najväčším bulharským a jedným z popredných európskych výrobcov elektrických ohrievačov vody, nepriamo ohrievaných zásobníkov vody, akumulačných nádrži a elektrických vykurovacích zariadení.
Viac info 
Elektrické ohrievače slovenskej značky SIWELL sú spoľahlivým a ekonomickým riešením ohrevu vody v domácnostiach. Patentovaný systém vyhrievačov je navrhnutý tak, aby vám ušetril čo najviac nákladov na tepelnú energiu (až 16 %).
Viac info 
Spoločnosť Quadroflex pôsobí na Slovenskom trhu už viac ako 25 rokov. Pod touto značkou nájdete kvalitné plynové ohrievače, zásobníky a plynové kotle.
Viac info 
Biasi patrí medzi popredných výrobcov cenovo dostupných riešení vykurovania pre domácnosti s viac ako 75 ročnými skúsenosťami. V ponuke výrobcu na našej stránke nájdete konvenčné a kondenzačné kotle, ktoré pracujú na zemný plyn.
Viac info 
KAMIX je prostriedok na ekologickej báze vyvinutý pre odstraňovanie usadenín vodného kameňa. Pravidelným používaním prostriedku zvyšujete životnosť zariadenia, znižujete náklady na jeho prevádzku a opravu a zlepšujete prietok systému.
Viac info 
Expanzné nádoby talianskej značky CIMM sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou. Sú vyrobené pre čo najdlhšiu životnosť a zabezpečenie správnej funkcie systémov, v ktorých sú nainštalované. Dlhodobá tradícia spoločnosti od roku 1968 zabezpečuje profesionálne a kvalitné spracovanie poskytovaných výrobkov.
Viac info 
Objavte nové a efektívne možnosti ochrany vašej vykurovacej sústavy. Dômyselný systém magnetických filtrov značky Quadromag od Quadroflexu sa postarajú o účinné oddelenie nečistôt vo vykurovacej či chladiacej sústave, vďaka čomu má vykurovacia sústava dlhšiu životnosť a celkovú lepšiu účinnosť.
Viac info