Cimm

Expanzné nádoby talianskej značky CIMM sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou. Sú vyrobené pre čo najdlhšiu životnosť a zabezpečenie správnej funkcie systémov, v ktorých sú nainštalované. Dlhodobá tradícia spoločnosti od roku 1968 zabezpečuje profesionálne a kvalitné spracovanie poskytovaných výrobkov.

Expanzné nádoby CIMM

CIMM ponúka širokú škálu membránových nádrží vhodných pre akýkoľvek účel spolu s riešeniami na mieru, špecializujúcimi sa na výrobu expanzných nádrží s vymeniteľnými membránami a pevnými membránami. Oba membránové modely, ktoré sú vždy zameniteľné alebo pevné, sú vyrobené v súlade s platnými predpismi a normami, sú validované desaťročiami štúdií výskumu a vývoja, a preto ich možno použiť na všetky zamýšľané účely. CIMM vďaka svojmu know-how plne využíva vlastnosti rôznych typov membrán a vie, ako maximalizovať účinnosť od začiatku - počas procesu inštalácie, podľa veľkosti nádob - až do konca, takže tieto môžu vždy fungovať v optimálnych podmienkach bez toho, aby boli extrémne namáhané až do krajnosti ich technických vlastností.

Expanzné nádoby CIMM

Záväzok CIMM a investície do výskumu a vývoja viedli k implementácii špecifických technických vlastností expanzných nádob, čím sa zvýšila spoľahlivosť, kvalita, životnosť a jednoduchosť  používania produktu. Posledné zistenia, ktoré sledujú procesy výskumu a vývoja, viedli spoločnosť CIMM k prispôsobeniu konštruktívnych riešení s najvyššou účinnosťou pre ventily a membrány. Všetky nádrže CIMM sú vyrábané so zváranými výstupkami pre ventily: tento proces umožňuje úplné spojenie tela ventilu s hornou časťou nádoby, čím je zaistená najvyššia odolnosť voči tlakovým medzerám a absencii úniku vzduchu. Ventily sú tiež 100% testované, jeden po druhom, po ukončení procesu zvárania.

Produktové línie Cimm

Expanzné nádrže Cimm

34 produktov
Viac info 

Záruka odbornosti

Už viac ako 25 rokov prinášame na trh prvotriedne zariadenia, ktoré napĺňajú vysoké požiadavky našich zákazníkov.

Špecialisti v obore

Dokonale ovládame znalosť našich produktov, ich funkčnosť a mechanizmy. Vďaka tomu vám vieme poradiť v akejkoľvek oblasti, ktorá sa týka nášho oboru.

Odborná obsluha

Náš personál pravidelne absolvuje praktické školenia, ktoré zlepšujú ich schopnosti a vedomosti o našom tovare

Riešenia pre každého

Produkty, ktoré na trh prinášame, majú široké spektrum využitia pre súkromné účely aj prevádzky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam pre vás navrhneme optimálne riešenie.