Expanzné nádrže

Aquamaty na vodu

6 produktov

Použitie vymeniteľného gumového vaku zaisťuje maximálnu spoľahlivosť z hľadiska zdravia a hygieny, ako aj veľmi jednoduchú údržbu a nižšie prevádzkové náklady. Vysoko kvalitná špeciálna gumová zmes, z ktorej je vyrobený gumový vak zabezpečuje absorbovanie nárastu objemu vody v systéme vplyvom jeho ohrevu alebo ochladenia.
Aquamaty na vodu
Do systémov vykurovania

Do systémov vykurovania

25 produktov

Tieto nádrže umožňujú správnu a efektívnu prevádzku vykurovacieho systému. Absorbujúceho objemové zmeny vykurovacieho média, ktoré vznikajú ohrevom média a jeho opätovných ochladzovaním. Sú vhodné aj na použitie pre klimatizačné a chladiace systémy. Absorpciu narastajúceho tlaku zabezpečuje pevná gumová membrána.

Pre solárne systémy

4 produkty

Expanzné nádrže navrhnuté a vyrobené tak, aby absorbovali expanzie kvapalín (zmes vody a glykolu) používaných v zariadeniach so solárnymi panelmi.
Pre solárne systémy

Záruka odbornosti

Už viac ako 25 rokov prinášame na trh prvotriedne zariadenia, ktoré napĺňajú vysoké požiadavky našich zákazníkov.

Špecialisti v obore

Dokonale ovládame znalosť našich produktov, ich funkčnosť a mechanizmy. Vďaka tomu vám vieme poradiť v akejkoľvek oblasti, ktorá sa týka nášho oboru.

Odborná obsluha

Náš personál pravidelne absolvuje praktické školenia, ktoré zlepšujú ich schopnosti a vedomosti o našom tovare

Riešenia pre každého

Produkty, ktoré na trh prinášame, majú široké spektrum využitia pre súkromné účely aj prevádzky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam pre vás navrhneme optimálne riešenie.