Registrácia produktu

  • Niceurl "zoznam" pre "export-registration" v module "Customers" sa už používa pre iný url link : "import" v module "FindService"!
  • Niceurl "zoznam" pre "export-customers" v module "Customers" sa už používa pre iný url link : "import" v module "FindService"!

Vážený zákazník!

Na tejto stránke môžete splniť jednu zo základných požiadaviek na získanie nadštandardnej tovarovej záruky pre Váš spotrebič distribuovaný našou spoločnosťou QUADROFLEX s.r.o. na slovenskom trhu. Len s predĺženou nadštandardnou tovarovou zárukou získate istotu, že Váš nový spotrebič bude riadne a promptne v prípade poruchy v záručnej dobe odservisovaný našimi značkovými servisnými partnermi. Po Vašej úspešnej registrácii Vášho nového spotrebiča Vám obratom pošleme potvrdzujúci e-mail, ktorého súčasťou je registračné číslo nadštandardnej tovarovej záruky Vášho spotrebiča.

Ste už u nás zaregistrovaný? Prihláste sa

Tu si môžete zaregistrovať Váš nový spotrebič:

Polia označené týmto symbolom sú povinné.

Produkt

Výrobné číslo sa nenašlo v databáze. Prosím prekontrolujte zadané číslo a porovnajte s výrobným číslom na výrobku. Ak ste si istý, že ste výrobné číslo zapísali správne, môžete pokračovať v registrácii . Nepovinne máte možnosť zadať do systému odfotený záručný list alebo pokladničný doklad. Podporované formáty sú PDF a JPEG. Upozorňujeme Vás, že s registráciou výrobku nevznikne automaticky nárok na predlženú záruku! Podmienky predlženej záruky sú uvedené v záručnom liste.

Vaše údaje

Predajca

Montáž