Quadromag

Objavte nové a efektívne možnosti ochrany vašej vykurovacej sústavy. Dômyselný systém magnetických filtrov značky Quadromag od Quadroflexu sa postarajú o účinné oddelenie nečistôt vo vykurovacej či chladiacej sústave, vďaka čomu má vykurovacia sústava dlhšiu životnosť a celkovú lepšiu účinnosť.

Magnetické odlučovače nečistôt (magnetické filtre) sú dnes už neodlučiteľnou súčasťou správnej montáže moderných závesných plynových kotlov. Väčšina výrobcov týchto kotlov podmieňuje uplatnenie záruky aplikáciou magnetického filtra v systéme UK a to na vratnej vetve systému a čo najbližšie ku kotlu.

Magnetický filter QUADROMAG

Magnetické odlučovače nečistôt (magnetické filtre) sú dnes už neodlučiteľnou súčasťou správnej montáže moderných závesných plynových kotlov. Väčšina výrobcov týchto kotlov podmieňuje uplatnenie záruky aplikáciou magnetického filtra v systéme UK a to na vratnej vetve systému a čo najbližšie ku kotlu.

Magnetický filter QUADROMAG

V dôsledku zvyšujúceho sa dopytu po kvalitných magnetických filtroch, firma QUADROFLEX formou zákazkovej výroby vyrábať vlastné magnetické filtre pod svojou značkou QUADROMAG. Značka, ktorá existuje na Slovenskom trhu už takmer tretí rok, sa stala vyhľadávanou značkou pre jej kvalitu produktov a najmä pre vynikajúci pomer kvality, účinnosti a ceny.

Na základe dopytu po malých kompaktných ale účinných filtroch, QUADROFLEX v lete 2020 začína vyvíjať nový vlastný mali kompaktný filter pod menom QUADROMAG MINI. Jeho univerzálna montáž, ako ja neobvykle silná účinnosť, robí z tohto moderného filtra lídra v tomto sortimente. Firma naďalej pokračuje s vývojom nových magnetických filtrov, ako odozva na zvyšujúci sa dopyt.