BelliSlimo elektrický ohrievač vody

BelliSlimo je kombináciou špičkových inteligentných technológií a exkluzívneho talianskeho dizajnu - plochý štíhly tvar zabezpečuje priestorovo úspornú kompaktnú veľkosť, ktorá umožňuje ľahkú montáž podľa rôznych potrieb. To zvyšuje jeho hodnotu, pretože implementuje technológiu novej generácie a prináša tak dokonalý komfort kombináciou užívateľsky prívetivého elektronického panelu a ovládania cez internet so všetkými výraznými modernými inováciami TESY.

Bellislimo prichádza s možnosťou výberu ohrevných telies - mokrého medeného a suchého nerezového ohrevného telesa. Suché teleso je určené pre regióny s tvrdou a agresívnou vodou.

.

BelliSlimo elektrický ohrievač vody

TESY Cloud

Ovládajte svoje domáce spotrebiče cez internet

Inžinieri spoločnosti TESY navrhli novú rodinu produktov s riadením cez internet - TESY Cloud. Prostredníctvom mobilnej aplikácie tesyCloud sa ovládanie domácich spotrebičov stalo jednoduchým, rýchlym a efektívnym. Jeho využitie znamená skutočnú kontrolu kedykoľvek a z akéhokoľvek miesta. tesyCloud je softvérová mobilná aplikácia dostupná pre ľubovoľné zariadenie s webovým prehliadačom, alebo smartphonom a tabletom s operačným systémom Android alebo iOS.

TESY Cloud

Energetická trieda B elektrických ohrievačov vody BelliSlimo.

Elektrický ohrievač vody BelliSlimo je v energetickej triede B - najvyššej možnej triede pre elektrické ohrievače vody nad 50 litrov podľa predpisu 812/2013. Všetky elektrické ohrievače vody dostupné na trhu sú označené štítkom energetickej účinnosti.

Energetická trieda B elektrických ohrievačov vody BelliSlimo.