Výstava MCE 2018 Miláno - TESY

V dňoch od 13.03.-16.03. 2018 sa naša spoločnosť zúčastnila najväčšej tohoročnej medzinárodnej výstavy MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018 v Miláne. Boli sme prítomný na stánkoch našich  dodávateľov, konkrétne výrobcov CIMM, TRAPPEX, TESY, ktoré naša spoločnosť QUADROFLEX u nás reprezentuje.  Naši odberatelia, ako návštevníci mali možnosť sa s nami stretnúť na stánkoch, kde sme im predstavili výrobky vyvinuté na základe najnovších trendov a úrovne vedy a techniky.

Na stánku spoločnosti TESY ste mali možnosť oboznámiť sa s najnovším elektrickým ohrievačom vody novej generácie s názvom BELLISLIMO (skratka dvoch slov: bellissimo- v preklade prekrásny, slim - v preklade štíhly). Už z názvu vyplýva, že sa bude jednať o el. ohrievač vody, vyvinuté pre úsporu priestoru v miestnosti, kde je ohrievač umiestnený. Ohrievač bude mať variabilné umiestnenie, tj vertikálne ale aj horizontálne. Európsky dizajn od dizajnového štúdia PININFARINA, presvedčí svojou eleganciou, zaoblenými tvarmi bokov a centrálne riešeným zrkadlovým digitálnym displayom v podobe tenkej čiary cez celý ohrievač. Tento moderný elektrický ohrievač, bude prístupný v objemoch od 30 do 100 litrov. Veríme že technické riešenie dvoch navzájom prepojených úzkych nádrží umiestnených vedľa seba, funkcia SMART, SMART WiFi (známe z ohrievača MODECO CLOUD a konvektorov CN03 a CN04 WiFi) a všetky bezkonkurenčné technické patentované riešenia charakteristické pre všetky ohrievače vody od TESY, urobia z tohto výrobku najžiadanejší ohrievač vody v daných objemoch a cenovej kategórii. Nechajme sa prekvapiť. Sledujte našu stránku!

Ďalšou novinkou je tepelné čerpadlo TESY s triedou energetickej účinnosti A+. Tepelné čerpadlá sú už prístupné v 4 prevedeniach: s výmenníkom pre externý zdroj tepla, bez výmenníka a obe prevedenia v objeme 200 a 260 litrov. Bližšie informácie si prečítajte na našej stránke v stati tepelné čerpadlá.

Ďalšou novinkou sú ohrievače vody objemu 150 a 200 litrov s menom Maxeau, v prevedení s mokrou špirálou, ale aj ako suchý ohrev, tj keramická špirála v ochrannom puzdre.  

Onedlho do nášho sortimentu zaradíme aj elektrické konvektory s najvyššou konvenciou vzduchu série CN 04, ktorá sa líši od už dostupnej série CN03 tým, že má o funkciu viacej, čo je funkcia otvoreného okna alebo dvier. Znamená to, že ako náhle snímač teploty s presnosťou 0,1°C zaregistruje rozdiel teploty miestnosti v krátkom čase vypne ohrev. Ak sa teplota v miestnosti stabilituje automaticky sa ohrev zapne späť a bude konvektor bude vykurovať miestnosť až do dosiahnutia nastavenej teploty na digitálnom displayi.