Elektrické ohrievače vody

ModEco

9 produktov

BelliSlimo

BelliSlimo

3 produkty

BelliSlimo je kombináciou špičkových inteligentných technológií a exkluzívneho talianskeho dizajnu - plochý štíhly tvar zabezpečuje priestorovo úspornú kompaktnú veľkosť, ktorá umožňuje ľahkú montáž podľa rôznych potrieb.

ModEco Cloud

11 produktov

Elektrické ohrievače novej generácie v sebe kombinujú moderný dizajn a eco-friendly smart technológiu. Produktová línia ModEco obsahuje všetky produkty a technologické inovácie, ktoré zákazníci od TESY očakávajú. Produktová linia ModEco je charakteristický použitím suchého ohrevu vody bez priameho kontaktu ohrevných telies s vodou. Toto zabezpečuje zvýšenú odolnosť voči vodnému kameňu a tým aj zvýšenú životnosť. Sú vybavené dvomi ohrevnými telesami, ktoré je možné samostatne ovládať, čo prispieva ku zvýšenému komfortu používania, ako aj ku optimalizácií spotreby elektrickej energie.  

ModEco Cloud
BiLight

BiLight

19 produktov

Široká škála elegantných elektrických ohrievačov vody poskytujúcich teplú vodu pre viacero odberných miest súčasne. 

Anticalc

5 produktov

Vodné ohrievače z produktovej línie ANTICALC boli vyvinuté pre bezporuchovú a dlhodobú prevádzku v domácnostiach, ktoré majú tvrdú alebo vysoko mineralizovanú vodu. Dve ohrevné telesá bez priameho styku z vodou je možné samostatne ovládať, čí sa zvyšuje komfprt použivnia, ako aj spotreba energie.

Anticalc
MaxEau

MaxEau

2 produkty

Línia MaxEau je vyvinutá v súlade s európskymi  bezpečnostnými štandardmi a prísnymi požiadavkami na kvalitu produktov.

Compact

9 produktov

Nízko objemové a veľkostne kompaktné riešenie. Ohrievače vody zo série Compact sú vhodné do malých a úzkych priestorov, zvyčajne sa inštalujú čo najbližšie k vodovodnej batérii.

Compact
Compact Flat

Compact Flat

1 produkt

Malé tlakové ohrievače do úzkych pristorov v blizkosti odberného mista, kde by zdroj teplej vody bol ďaleko (nad 8m) od odberného miesta.

Prietokové ohrievače

6 produktov

Prietokové ohrievače Tesy zabezpečujú prísun teplej vody v neobmedzenom množstve, v akomkoľvek čase a bez nutnosti čakania.

Prietokové ohrievače

Záruka odbornosti

Už viac ako 25 rokov prinášame na trh prvotriedne zariadenia, ktoré napĺňajú vysoké požiadavky našich zákazníkov.

Špecialisti v obore

Dokonale ovládame znalosť našich produktov, ich funkčnosť a mechanizmy. Vďaka tomu vám vieme poradiť v akejkoľvek oblasti, ktorá sa týka nášho oboru.

Odborná obsluha

Náš personál pravidelne absolvuje praktické školenia, ktoré zlepšujú ich schopnosti a vedomosti o našom tovare

Riešenia pre každého

Produkty, ktoré na trh prinášame, majú široké spektrum využitia pre súkromné účely aj prevádzky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam pre vás navrhneme optimálne riešenie.